Gabiónové ploty


Premýšľate o tom, že vybudujete okolo svojho obydlia gabiónový plot a neviete, akým spôsobom ho realizovať? Realizujeme gabiónové ploty na kľúč pričom sa snažíme splniť všetky predstavy zákazníka aj s pridanou hodnotou.

Realizácia oplotenia rodinného domu pomocou gabiónov vyplnených okrasným kameňom.

Gabiónové ploty sú dnes trendom pri výstavbe oplotenia rodinných domov. Stavba vzniká z gabionových košov vyplnených kamenivom. Koše môžu byť aj bez výplne a následne vysadené rastlinami. Gabiónové ploty sú dizajnová záležitosť, je to moderný a žiadaný spôsob oplotenia pozemku.

Realizácia záhrady je proces, kedy Vám záhradu navrhneme a nainštalujeme. Či už máte existujúci dvor, ktorý chcete premeniť na sviežu oázu, alebo ste v záhradkárstve nováčik a chcete, aby sme vám vytvorili krásny priestor od základov, môžeme vám pomôcť. Jednou z nami ponúkaných služieb sú gabionové ploty na kľúč. Gabiónové oplotenie je typ plotu, ktorý využíva ako základ veľké okrúhle skaly. Je obľúbený, pretože sa ľahko inštaluje a prakticky nevyžaduje údržbu. Navyše ponúka skvelú bezpečnosť pre vašu záhradu a zároveň poskytuje prirodzený vzhľad.

Gabiónový plot je obľúbená voľba pre zabezpečenie aj okrasné účely. Gabiónové ploty realizujeme na kľúč aj v rámci realizácie okrasnej záhrady. Náš tím vám môže pomôcť vybrať správnu veľkosť, tvar a farbu gabionov, aby zodpovedali vašim predstavám.

Gabióny môžu byť vždy prispôsobené požadovanému tvaru a môžu sa použiť aj na stenu. Ak vaša záhrada potrebuje oživiť, okrasnú stenu alebo plot z kameňa, gabióny sú najlepšou voľbou. Výhodou je tiež odolnosť proti poveternostným vplyvom a rýchla výstavba a prirodzený vzhľad.

Výhody gabiónových plotov

Sú ekologické, veľmi pevné a stabilné, rýchla montáž, nádherný prírodný vzhľad. Gabiónový plot  sa stavia  celoročne, jednoduchá montáž a demontáž, tlmí zvuk z komunikácie a tiež výhodou gabionového plotu je, že do určitej výšky nepotrebuje betónový základ.

Máte záujem o gabiónový plot na kľúč?

Zanechajte nám vašu požiadavku a my vás budeme kontaktovať.