Záhradné jazierka

Záhradné jazierka podčiarkujú celkový dojem a prinášajú ďalší rozmer a atmosféru do vašej záhrady. Dokážu upokojiť, ale aj vniesť dynamiku a pohyb. Vodná hladina má blahodarné účinky pri relaxácii. Budete žasnúť nad nádherne kvitnúcimi leknami a pozorovať okrasné rybky.

realizácia záhradného jazierka

Potôčik alebo vodopád vnesie do záhrady pohyb a jeho príjemné bublanie dokreslí celkovú pohodovú atmosféru vašej záhrady.

Čistenie, údržba a renovácia jazierok

Pre každého majiteľa jazierka je priamo nočnou morou znečistená voda v jazierku. Vždy je však cesta ako sa aj z tejto situácie dostať. Ponúkame vám naše mnohoročné skúsenosti s čistením jazierok a ekologicky nezávadnú technológiu, vďaka ktorej bude Vaše jazierko znova krištáľovo čisté.

Návrh, realizácia a údržba jazierok

Zaoberáme sa kompletnou realizáciou všetkých typov záhradných jazierok, vykonávame tiež servis a zabezpečujeme pravidelnú údržbu jazierok.

Plánovanie jazierka

Je rad možností ako a aké záhradné jazierko vybudovať. Ak máte mať z jazierka radosť a tráviť u neho chvíle pohody, je potrebné, aby jazierko nielen tvarom, typom a veľkosťou ideálne zapadlo do záhrady, ale aby bolo aj funkčné a nie príliš náročné na údržbu. Starostlivý návrh jazierka ušetrí prostriedky vynaložené na zmeny a práce naviac.